PUBLIKON VIDEON E GRUAS DUKE TUNDUR TË PASMET/ Olti Curri tallet me të: Shko se… – AlpeGossip
PUBLIKON VIDEON E GRUAS DUKE TUNDUR TË PASMET/ Olti Curri tallet me të: Shko se…

PUBLIKON VIDEON E GRUAS DUKE TUNDUR TË PASMET/ Olti Curri tallet me të: Shko se…

Olti Curri është një ndër personazhet më karizmatik të showbizzit i cili nuk lë asnjë pa “ngacmuar”.

Shpeshherë e kemi parë të “thumbojë” kolegë e vipa të tjerë apo të demaskojë fenomene të ndryshme.

Kësaj here në profilin e tij të Instagramit ai ka shpërndarë një video të një gruaje e cila paksa mbi peshë mundohet të tundi të pasmet apo të realizojë lëvizje të tjera por nuk ja del dot.

“Shko mi gru se tu dogj gjella” , shkruan me humor Olti krahas videos së shpërndarë dhe komentet vërshuan ndaj humorit të tij.

View this post on Instagram

Shko mi gru se tu dogj gjella…

A post shared by Olti Curri 🦀 (@olticurri) on