ARMINA MEVLANI PUBLIKON FOTON SEKSI/ Rashel Kolaneci e quan kështu (FOTO) – AlpeGossip
ARMINA MEVLANI PUBLIKON FOTON SEKSI/ Rashel Kolaneci e quan kështu (FOTO)

ARMINA MEVLANI PUBLIKON FOTON SEKSI/ Rashel Kolaneci e quan kështu (FOTO)

Armina bën këtë postim, Rashel i lë këtë koment…

Ato janë të dyja shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar, Armina ka disa vite që është pjesë e televizionit ndërsa Rashel jo shumë por ka arritur të ketë shumë ndjekës në rrjete sociale. Ato komentohen shumë dhe jo vetëm për mënyrën e paraqitjes së saj në televizion por edhe në rrjete sociale ato shfaqen gjithmonë në super formë. Së fundmi Armina ka postuar një foto ku shfaqet shumë tërheqëse dhe shumë stil dhe një ndër komentet që vihet re është ai i Rashelit, e cila ka qenë komentuesja e parë e fotos.

“ICONIC” shkruan ajo, ndërsa Mevlani ia kthen me disa zemra. Nëse nuk e dinit që dyshja kanë një raport të mirë, këto komente e tregojnë më së miri.