Arditi jep lajmin e rëndësishëm, feston me “familjen” e madhe të “E diela shqiptare”: Pothuajse… (FOTO) – AlpeGossip
Arditi jep lajmin e rëndësishëm, feston me “familjen” e madhe të “E diela shqiptare”: Pothuajse… (FOTO)

Arditi jep lajmin e rëndësishëm, feston me “familjen” e madhe të “E diela shqiptare”: Pothuajse… (FOTO)

Ardit Gjebrea, moderatori që prej vitesh drejton një nga programet televiziv më të suksesshëm, “E diela Shqiptare”, ka zbuluar se sezoni është drejt përfundimit.

Duke marrë parasysh sa i dashur është ky program për publikun, mungesa padyshim do ndihet shumë. Për të festuar fundin e një tjetër sezoni të suksesshëm, Arditi bashkë me stafin e programit kanë organizuar një drekë të veçantë.

Vihet re edhe prania e vajzës dhe bashkëshortes së tij. Kjo e fundit është pjesë e rëndësishme e stafit të programit të së dielës.