Ju ka shpëtuar! Blendi Fevziu preket në emision, përlotet nga i ftuari i tij - AlpeGossip
Ju ka shpëtuar! Blendi Fevziu preket në emision, përlotet nga i ftuari i tij

Ju ka shpëtuar! Blendi Fevziu preket në emision, përlotet nga i ftuari i tij

Moderatori i “Opinion” u përlot mbrëmjen e djeshme gjatë transmetimit të emisionit.

Ka qenë i ftuari Sokol Mirakaj, ish i përndjekur politik, i cili ka provuar mbi supe peshën e rëndë të kampit të Tepelenës, që me rrëfimin e tij e ka prekur shumë Fevziun.

Kujtojmë se Blendi Fevziu vjen nga një familje të ish të përndjekurish politikë dhe histori të tilla duket se e prekin tej mase moderatorin.