ISHTE DUKE GATUAR/ Orinda Huta i vë flakën shtëpisë (FOTO) – AlpeGossip
ISHTE DUKE GATUAR/ Orinda Huta i vë flakën shtëpisë (FOTO)

ISHTE DUKE GATUAR/ Orinda Huta i vë flakën shtëpisë (FOTO)

Orinda Huta dhe Turjan Hyska janë një prej çifteve më të komentuar të showbizit shqiptar, të cilët prej vitesh kanë tërhequr vëmendjen e publikut me historinë e tyre të dashurisë, e cila nisi që kur ishin në moshë fare të re.

Tashmë janë të martuar dhe jetojnë së bashku, mirëpo mbrëmjen e sotme, Orinda i ka vënë flakën shtëpisë së tyre. Teksa piqte gështenja, ambjenti i kuzhinës është mbushur me tym dhe këngëtarja ka publikuar pamjet në Instastory.

“Kur i vë flakën shtëpisë për gështenja.”- ka shkruar Orinda në postimin e saj.