Me ”Valentino”, ”Hermes” dhe eurot letër/ Sa ka kushtuar kombinimi i Lori Hoxhës që me siguri ju e keni fiksim… (FOTO) – AlpeGossip
Me ”Valentino”, ”Hermes” dhe eurot letër/ Sa ka kushtuar kombinimi i Lori Hoxhës që me siguri ju e keni fiksim… (FOTO)

Me ”Valentino”, ”Hermes” dhe eurot letër/ Sa ka kushtuar kombinimi i Lori Hoxhës që me siguri ju e keni fiksim… (FOTO)

Duket se ajo dhe moda janë dy shpirtra binjakë të cilët nuk bëjnë dot pa njëri-tjetrin dhe kur vjen puna tek veshjet e saj të gjithë e marrin si një muzë frymëzimi.

Kombinime të markave më në zë dhe me postimet në Instagram, Lori Hoxha shpesh “tregon këshilla” për vajzat që duan të shkëlqejnë.

Ka qenë faqja e Instagramit, “Whattheywearin” e cila ka zbuluar markat dhe vlerat të cilat fashionista mban në një foto të postuar në Insta.

“Jacquemus”, “Hermes”, “Valentino” dhe “Moschino”, janë katër markat e famshme të cilat fashionista i ka miksuar në lukun e saj dhe vlera totale e veshjeve të Lorit shkon 3174 euro.

Kur vjen puna tek luku, vajzat e fashme nuk kursejnë aspak për zerot në fatura…/intv.al/