BEBE REXHA ËSHTË SINGLE/ E ëma zbulon arsyen pse është beqare (FOTO) – AlpeGossip
BEBE REXHA ËSHTË  SINGLE/  E ëma zbulon arsyen pse është beqare (FOTO)

BEBE REXHA ËSHTË SINGLE/ E ëma zbulon arsyen pse është beqare (FOTO)

Ndryshe nga pjesa më e madhe e këngëtareve, Bebe Rexha nuk është përfolur shumë në lidhje me meshkujt. Megjitahtë, është fakt se këngëtarja shqiptare është ende beqare. Arsyen? Nëse vetë bebe nuk flet për jetën private, është mamaja e saj që e a një përgjigje. Vetë kënëgtarja zbulon mesazhin që I ka dërguar mamaja.

“E zbulova se pse jam beqare! Të duhet të dalësh dhe duhet t’i lësh njerëzit të të shohin”, shkruan në mesazhin që e ëma i dërgoi. Ndërkohë këngëtarja shqiptare po shijon suksesin e këngës së saj më të fundit ‘I’m a mess’.