“JAM KRENARE PËR TY, BOTA ËSHTË E JOTJA”/ Ja si e uron Rita Ora vëllain për diplomimin në Universitet (FOTO) – AlpeGossip
“JAM KRENARE PËR TY, BOTA ËSHTË E JOTJA”/ Ja si e uron Rita Ora vëllain për diplomimin në Universitet (FOTO)

“JAM KRENARE PËR TY, BOTA ËSHTË E JOTJA”/ Ja si e uron Rita Ora vëllain për diplomimin në Universitet (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është një prej emrave më të ndjekur dhe komentuar në rrjetet sociale.

Ora ka një repertor të pasur me këngët dhe hitet e saj, por pavarësisht famës dhe suksesit që ka arritur deri ëm sot, ëshët dhe mjaft modeste dhe shumë shqiptare kur bëhet fjalë për familjen e saj.

Rita Ora, me mamin, babin vëllain që u diplomua dhe motrën më të madhe Elena

Ditën e djeshme, Rita sëbashku me familjen e saj kanë qenë në ceremoninë e diplomimit të vëllait të saj, në nëj Universitet në Londër.

Përmes disa postimeve në rrjetet sociale  këngëtarja shqiptare ka ndarë disa momente nga ceremonia e diplomimit ku shihet krah gjithë familjes së saj, për ët uruar vëllain 21-vjecar Don.

Në jetën e Ritës, vëllai i saj Doni është një njeri shumë i rëndësishëm, dhe ajo ndihet krenarë për të.

Unë jam krenare për vëllain tim për diplomimin e tij në mënyrë të zgjuar. Jam këtu për të ardhmen tënde! Bota është e jotja”