‘S’KA QENË E LEHTË"/ Majk rrëfen ç’sakrifica ka bërë (FOTO) - AlpeGossip
‘S’KA QENË E LEHTË”/ Majk rrëfen ç’sakrifica ka bërë (FOTO)

‘S’KA QENË E LEHTË”/ Majk rrëfen ç’sakrifica ka bërë (FOTO)

Reperi shqiptar Majk është padyshim një ndër artistët më të pëlqyer dhe të kërkuar jo vetëm në Shqipëri dhe Kosovë, por edhe jashtë. Majk ka sjell ndër vite një sërë këngësh që janë kthyer në hite dhe që dëgjohen nga të gjithë.

Së fundmi, reperi ka qenë prezent në një koncert ku publiku shqiptar e ka pritur mjaft ngrohtë. Majk ka publikuar disa foto dhe video nga ky koncert dhe  ka prekur fansat me përshkrimin e tij.

“Asgjë nuk është e lehtë siç duket tani, nga aty ku është nisur gjithçka, kam s.ak.rif.ik.uar gjithçka në të kaluarën që të shijoj momente si ky sot, jam i bekuar, faleminderit Zot”, ka shkruar reperi teksa fansat e kanë mbështetur duke i thënë se i meriton të gjitha arritjet.