NUK NDALET LINDA REI/ Trasgjinorja “sulmon” sërisht Xhensila Peren:Tu shet p*rdh…(FOTO) – AlpeGossip
NUK NDALET LINDA REI/ Trasgjinorja “sulmon” sërisht Xhensila Peren:Tu shet p*rdh…(FOTO)

NUK NDALET LINDA REI/ Trasgjinorja “sulmon” sërisht Xhensila Peren:Tu shet p*rdh…(FOTO)

Linda Rei dhe Xhensila Pere nuk i kanë marrëdhëniet mirë që prej “Dance with me”, kur Linda asokohe zbuloi që Xhensila ishte fituese pa ardhur akoma dita e finales.

Dy vajzat shumë të komentuara në showbiz vazhdojnë të jenë “armike” dhe sot ka qenë Linda Rei që ka shpërthyer keq kundër Xhensilës.

Trasgjinorja Linda Rei duket se nuk ka ndërmend ta lëri me kaq duke e sulmuar prap me anë të një postimi në Isntastory.