NGA PUSHIMET LUKSOZE NË ITALI/ Kourtney Kardashian poza të nxehta (FOTO) – AlpeGossip
NGA PUSHIMET LUKSOZE NË ITALI/ Kourtney Kardashian poza të nxehta  (FOTO)

NGA PUSHIMET LUKSOZE NË ITALI/ Kourtney Kardashian poza të nxehta (FOTO)

Prej disa ditësh modelja e njohur, Kourtney Kardashian po pushon me miqtë dhe tre fëmijët e saj në Itali.

Modelja 40-vjeçare, nënë e tre vajzave duket po njësoj e bukur dhe me forma perfekte trupore.

Kardashian, është fotografuar sërish në pushimet në Itali teksa, ku shfaqet seski dhe teje në formë.

Me një bikini me kuadrate në ngjyrë ushtarake,  modelja shikohet teksa shytet dhe del pranë fëmijëve të saj.

Rrobat e plazhit i nxirrni në pah shpinën në ngjyrë të bukur çokollate, dhe siluetën me shalët e gjata.