NJË VIT PAS NDARJES/ Selena Gomez fshin gjurmët e fundit nga Justin Bieber – AlpeGossip
NJË VIT PAS NDARJES/ Selena Gomez fshin gjurmët e fundit nga Justin Bieber

NJË VIT PAS NDARJES/ Selena Gomez fshin gjurmët e fundit nga Justin Bieber

Marrëdhënia mes Selena Gomez dhe Justin Bieber ka qenë një nga më të diskutuarat në ‘showbiz’. 1 vit më parë ata i dhanë fund lidhjes së tyre dhe tashmë vazhdojnë jetën të ndarë. Së fundmi Selena ka fshirë gjumit e fundit nga Justin Bieber, për të mbyllur një kapitull të rëndësishëm nga jeta e saj. Këngëtarja ka fshirë foton e fundit të Justin nga ‘Instagrami’, që e kishte publikuar në 2018-tën për ditëlindjen e tij. Menjëherë pas këtij veprimi fansat e Selena-s reaguan përmes postimeve në rrjete sociale për të mbështetur idhullin e tyre. Kujtojmë se tashmë Justin ka nisur një jetë të re me Hailey Baldwin, me të cilën kurorëzoi dashurinë me martesë disa muaj më parë. Ndërsa Selena pas ndarjes nga Bieber pati probleme të shumta me shëndetin e saj mendor dhe për një kohë të gjatë qëndroi larg vëmendjes mediatik.