ÇIFTI I NJOHUR MARTOHET NË FSHEHTËSI/ Publikohet fotoja romantike nga dasma – AlpeGossip
ÇIFTI I NJOHUR MARTOHET NË FSHEHTËSI/ Publikohet fotoja romantike nga dasma

ÇIFTI I NJOHUR MARTOHET NË FSHEHTËSI/ Publikohet fotoja romantike nga dasma

Ditën e djeshme Katherine Schwarzenegger dhe partneri i saj, Chris Pratt, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Ceremoninë e tyre e martesës ishte shumë private dhe e gjitha ishte organizuar në Kaliforni. Ditën e sotme çifti kanë publikuar një foto shumë romantike nga dasma e tyre, për te treguar se ndjehen shumë të bekuar. “Dje ishte dita më e bukur e jetës sonë. Ne u bëmë burrë e grua përpara Zotit, familjes sonë dhe njerëzve që duam. Ishte intime dhe emocionuese. Ne ndjehemi të bekuar që do të nisim një kapitull të ri në jetën tonë. I jemi shumë mirënjohës familjes dhe miqve tanë që qëndruan me ne dhe mirënjohës zotit Giorgio Armani që krijoi fustanin e Katherine dhe për mua këtë kostum”, ka shkruar Chris në ‘Instagram’.

Siç duket as personazhet e njohur nuk kanë qenë të pranishëm në dasmë, sepse shumë prej tyre nuk e dinin këtë gjë. Kujtojmë se Katherine Schwarzenegger dhe Chris filluan të njiheshin me njëri-tjetrin gjatë verës së 2018-tës dhe në janar të këtij viti u fejuan