HITI I VITIT/ Majkut dhe Getoarit i publikohet kënga e re që do bëjë namin – AlpeGossip
HITI I VITIT/ Majkut dhe Getoarit i publikohet kënga e re që do bëjë namin

HITI I VITIT/ Majkut dhe Getoarit i publikohet kënga e re që do bëjë namin

Getoar Selimi dhe reperi Majk prej vitesh kanë publikuar një sërë këngësh që janë kthyer në hite dhe janë pëlqyer shumë nga publiku. Pak kohë më parë ata publikuar një bashkëpunim së bashku me Onat, një këngë që titullohet “Vamos”.

Por siç duket bashkëpunimet mes tyre nuk kanë marrë fund. Dyshja e famshme kanë punuar së fundmi së bashku për të sjell këngën e re që titullohet ‘Malena’.

Ndonëse ende nuk është publikuar me klip ‘Prive’ ka mundur të sigurojë bashkëpunimin e ri që me siguri do rezultojë shumë i suksesshëm dhe do kthehet në hitin e verës.

TE