Bleona thuajse NUDO: I adhuroj DETAJET që marrin super vëmendje tek… (FOTO) – AlpeGossip
Bleona thuajse NUDO: I adhuroj DETAJET që marrin super vëmendje tek… (FOTO)

Bleona thuajse NUDO: I adhuroj DETAJET që marrin super vëmendje tek… (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram ku duket tepër seksi.

Ajo ka zgjedhur që të dalë nudo duke mbuluar pjesët intime me një lloj bizhuterie që merr vëmendje të madhe.

Ndërsa në fytyrë, Bleona është shfaqur me maskë dhe duket se po punon për një projekt të ri muzikor. Ndërsa falenderonte personin që e krijoi këtë lloj veshje, ajo shkruajti: “Faleminderit që je gjithmonë pranë meje dhe i adhuroj detajet tuaja që japin vëmendje të madhe.”

Ndërkohë, projekti i fundit muzikor që ka publikuar është “I don’t need your love” dhe ka rezultuar tepër i suksesshëm.