DEDIKIM PLOT DASHURI/ Rona Nishliu uron publikisht bashkëshortin për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
DEDIKIM PLOT DASHURI/ Rona Nishliu uron publikisht bashkëshortin për ditëlindje (FOTO)

DEDIKIM PLOT DASHURI/ Rona Nishliu uron publikisht bashkëshortin për ditëlindje (FOTO)

Këngëtarja Rona Nishliu sot feston një festë të veçantë, ditëlindjen e bashkëshortit të saj, Florit. Në këtë ditë speciale për njeriun e saj të zemrës këngëtarja vendosi të bëjë një dedikim publik aspak të zakonshëm.

“Gëzuar ditëlindjen djalit më të çmendur dhe më të dashur” – ka shkruar Rona krahas fotos me partnerin e saj.

Kujtojmë që çifti u martua në fillim të shtatorit në një ceremoni private larg syrit të medias, brenda rrethit të ngushtë familjarësh e miqsh.