“BUKURI PLASTIKE”/ Marina Vjollca i kthehet fanses: Akoma ka… (FOTO) – AlpeGossip
“BUKURI PLASTIKE”/ Marina Vjollca i kthehet fanses: Akoma ka… (FOTO)

“BUKURI PLASTIKE”/ Marina Vjollca i kthehet fanses: Akoma ka… (FOTO)

Prej më shumë se një viti, Marina Vjollca i ka munguar ekranit dhe nuk është kthyer me ndonjë projekt të ri, mirëpo moderatorja shumë e dashur për publikun vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale thuajse ccdo ditë duke postuar foto nga përditshmëria apo nga pushimet me Getin.

Së fundmi Marina ka postuar një foto që ka tërhequr shumë vëmendjen dhe moderatorja ka marrë shumë komplimenta.

Mirëpo ka pasur edhe nga ata që kanë komentuar negativisht duke e akuzuar për operacione plastike.

“Bukuri me operacione plastike”, i komenton një ndjekëse Marinës të cilës moderatorja ja ka kthyer: “Akoma kështu komentesh”.

Kujtojmë që i ftuar në “Xing me Ermalin”, Geti tregoi se Marina është shumë selektive dhe për këtë arsye nuk ka zgjedhur ende kur do rikthehet në ekran.