“NËSE FITON BESIMIN E TYRE KE FITUAR NJË SHOK”/ Njihuni me VIP-at që adhurojnë KUAJT (FOTO) – AlpeGossip
“NËSE FITON BESIMIN E TYRE KE FITUAR NJË SHOK”/ Njihuni me VIP-at që adhurojnë KUAJT (FOTO)

“NËSE FITON BESIMIN E TYRE KE FITUAR NJË SHOK”/ Njihuni me VIP-at që adhurojnë KUAJT (FOTO)

Kuajt janë një ndër kafshët mjaft të dashura për njerëzit. Bukuria e tyre dhe besnikëria jan♪7 veçoritë që njerëzit parapëlqejnë më shumë.

Edhe për sa i përket personazheve të showbizit, disa prej tyre kanë shprehur dashurinë një kanë për kuajt apo kalërimin dhe e kanë nadrë me fanst e tyre.

Përmes videove dhe fotove, vipat kanë treguar se e pëlqejnë shumë këtë kafshë dhe këtë eksperincë kanë dashur ta ndajnë me të gjithë.

Nga fotot në plazh e deri në dëborë, njihuni me vipat që i adhurojnë kuajt:

 

View this post on Instagram

Skoti 💥💥💥 (photo: Belen Beatriss Balla)

A post shared by Sokol Balla (@sokolballaofficial) on

/AlpeNews.al