“KËNGËTARJA QË NUK NJEH PLAKJE”/ Ledina Çelo tregon se vitet janë vetëm numra, ja si duket në videon e fundit – AlpeGossip
“KËNGËTARJA QË NUK NJEH PLAKJE”/ Ledina Çelo tregon se vitet janë vetëm numra, ja si duket në videon e fundit

“KËNGËTARJA QË NUK NJEH PLAKJE”/ Ledina Çelo tregon se vitet janë vetëm numra, ja si duket në videon e fundit

Është njëra nga këngëtaret më të njohur shqiptare dhe jo vetëm.

Ajo gëzon forma të mirë trupore dhe bukuri goxha karakteristike, të cilët po e ekspozon kohën e fundit përmes shumë postimeve në rrjetet sociale.

Këtë herë e shohim në një video të publikuar në “Instagram” shumë tërheqëse teksa po fillonte mëngjesin me një kafe.

E thjeshtë dhe e bukur, kjo është Ledina e cila këtë herë e vërteton se vitet janë vetëm numra.

😘

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on