TENTOI “T’IA FUSTE” KOLEGES / Rozana Radi komenton me emër dhe del bllof vetë (FOTO) – AlpeGossip
TENTOI “T’IA FUSTE” KOLEGES / Rozana Radi komenton me emër dhe del bllof vetë (FOTO)

TENTOI “T’IA FUSTE” KOLEGES / Rozana Radi komenton me emër dhe del bllof vetë (FOTO)

Trendi i pyetjeve në Instagram duket se ka fiksuar edhe vipat shqiptarë, të cilët po qëndrojnë në kontakt me fansat e tyre duke shuar kuriozitetet të cilat postohen duke ruajtur plotësisht privatësinë e personit që ka bërë pyetjen.

Mirëpo siç duket, Rozana Radi nuk e ka ditur se emri i personit që pyet është i dukshëm vetëm për personin të cilit ja drejton pyetjen. Ajo i ka shkruar koleges së saj, Anna Likës, e cila e ka nxjerrë bllof në Instastory.

“Pse je kaq acaruese?”- i shkruan Rozana.
“Rozana Radi del me emër kush mi bën pyetjet.”- i përgjigjet aktorja.