Elvana Gjata bën këtë veprim ndaj Almeda Abazit/ Shihni reagimin e aktores:Dhurata më…(FOTO) – AlpeGossip
Elvana Gjata bën këtë veprim ndaj Almeda Abazit/ Shihni reagimin e aktores:Dhurata më…(FOTO)

Elvana Gjata bën këtë veprim ndaj Almeda Abazit/ Shihni reagimin e aktores:Dhurata më…(FOTO)

Almeda Abazi e njohur si aktore, modele dhe së fundmi si prezantuesja e ‘Dancing With The Stars Albania’ ka qenë e pranishme në koncertin e Beyoncé në Francë. Por nuk munguan edhe disa ditë pushimi së bashku me bashkëshortin e saj, Elvana Gjatën dhe Ami e Ermal Mamaqin. Më parë nuk e kemi ditur se Elvana dhe Almeda kishin marrëdhënie miqësore me njëra-tjetrën, por si duket do këtë qenë Mamaqi, i cili ka bashkuar dyshen akoma më shumë.

Si duket nuk ka munguar shkembimi i dhuratave mes njëra-tjetrës dhe Elvana i ka dhuruar Almedës dikun e 3EP, me këngët e saj në shqip..
Kështu që Abazi ka zgjedhur për ta falenderuar këngëtaren me anë tënjë postimi në ‘Insta Story’.

“Dhurata më e mirë! Faleminderit zemër”, shkruan Almeda duke e shoqeruar më foton e diskut.