Habit Bleona! Fotografohet krah avokatit të Donald Trump, çfare është ai për të? (FOTO) – AlpeGossip
Habit Bleona! Fotografohet krah avokatit të Donald Trump, çfare është ai për të? (FOTO)

Habit Bleona! Fotografohet krah avokatit të Donald Trump, çfare është ai për të? (FOTO)

Bleona Qereti është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare. E kemi pare të parakalojë në shumë evente të rëndësishme në industrinë e muzikës, si : MTV, AMAs, Grammys etj. Por ajo që na ka bërë përshtypje janë fotot ku ajo shihet krah personazheve të mëdhenj botërorë. Së fundmi ‘uragani’, Bleona shihet të fotografohet krah avokatit të Donald Trump, Mark Kasowitz. Të gjithë me siguri i keni bërë vetes këtë pyetje: “Çfarë është Mark për Bleonën?”

‘Gojët e liga’ ka filluar të bëjnë ironi për marrëdhënien e tyre. Por Bleona ka treguar se e konsideron mik mjaft të mire dhe si familjen e saj.

“Nëse do të fitosh një betejë duhet të zgjedhësh armën e duhur! Vetëm po ua them … #Family” , -shkruan Qereti. intv.al u tregon se Bleona ka darkuar edhe më parë me Kasowitz, siç mund ta shihni edhe në foton më poshtë.