“NDIHEM E BEKUAR”/ Luana Vjollca poston FOTON e veçantë të “fansave” të emisionit të saj “Shiko Kush Luan” – AlpeGossip
“NDIHEM E BEKUAR”/ Luana Vjollca poston FOTON  e veçantë të “fansave” të emisionit të saj “Shiko Kush Luan”

“NDIHEM E BEKUAR”/ Luana Vjollca poston FOTON e veçantë të “fansave” të emisionit të saj “Shiko Kush Luan”

Mëngjesin e sotëm, Luana e ka nisur me plot emocione e këto ia ka dhuruar një mesazh në llogarinë e saj.

“Më erdhi kjo foto dhe ndihem më e bekuara në botë nga ju. E gjithë familja para Tv duke parë @shikokushluan”, ka shkruar moderatorja krah fotos së fundit.

Për Vjollcën nuk mund të kishte gëzim më të madh se ky fillim viti ku një familje e tërë dhe qëndrimi para ekranit për të ndjekur formatin e saj i kanë dhuruar emocionet më të bukura./revistawho.com