“I VETMI PERSON QË…”/ Beatrix ka dy fjalë për Fifin pas daljes nga “Big Brother VIP” – AlpeGossip
“I VETMI PERSON QË…”/ Beatrix ka dy fjalë për Fifin pas daljes nga “Big Brother VIP”

“I VETMI PERSON QË…”/ Beatrix ka dy fjalë për Fifin pas daljes nga “Big Brother VIP”

Këngëtaren Beatrix Ramosaj, e kanë mbështetur shumë personazhe të njohur të ekranit, për rrugëtimin e saj brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Një ndër to është edhe ish-banorja, Fifi, e cila i ka qëndruar shumë pranë si brenda ashtu edhe jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

“I vetmi person që...”/ Beatrix ka dy fjalë për Fifin

Për këtë arsye, Beatrix i ka dedikuar disa fjalë të ndjera në rrjete sociale. Ajo ka shkruar se Fifi është i vetmi person që ende shqetësohet për të dhe familjen e saj.

“Nga emocionet kam harruar të kujtoj Fifin, njeriun që më ka mbështetur me zemër nga jashtë edhe brenda shtëpisë BBV, i vetmi person që akoma shqetësohet për mirëqenien time dhe të familjes time. I love you Fifi”, ka shkruar Beatrix.

“I vetmi person që...”/ Beatrix ka dy fjalë për Fifin

“I vetmi person që...”/ Beatrix ka dy fjalë për Fifin