LARGOHET NGA BABASTARS? Konfirmon reperi Agon Amiga – AlpeGossip
LARGOHET NGA BABASTARS? Konfirmon reperi Agon Amiga

LARGOHET NGA BABASTARS? Konfirmon reperi Agon Amiga

Babastars kanë qenë qendra e vëmendjes së fundmi me largimet nga labeli. Ishte Cozman ai që pak ditë më parë deklaroi largimin e më pas edhe Skivi konfirmoi se ishte larguar gjithashtu.

Ndërkohë muaj më parë u përfol se edhe Agon Amiga ishte larguar nga Babastars dhe u tha se me këngën e tij “O bir” thumbonte Getoarin.

Mirëpo ndryshe ka treguar postimi i fundit i Agonit. Reperi ka publikuar në Instastory një video ku tregon se po sjell së shpejti një këngë të re nën logon e Babastars.