SHUMË NDRYSHE NGA SOT/ Ja si dukej Miriam Cani në moshën 18 vjeçare (FOTO) – AlpeGossip
SHUMË NDRYSHE NGA SOT/ Ja si dukej Miriam Cani në moshën 18 vjeçare (FOTO)

SHUMË NDRYSHE NGA SOT/ Ja si dukej Miriam Cani në moshën 18 vjeçare (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Miriam Cani, pak kohë më parë dha lajmin e bukur se është në pritje të fëmijës së dytë. Ajo dhe Albana Skënderaj u martuan në muajin maj në një ceremoni private në Maldive dhe më pas dhanë lajmin se shumë shpejt do të bëhen prindër.

Miriami është treguar mjaft e rezervuar dhe ende nuk ka publikuar një foto me barkun e rrumbullakosu. Mirëpo ditën e sotme, këngëtarja është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto të realizuar kur ajo ka qenë 18 vjeçe.

“18. Koha fluturon”, ka shkruar Miriami pranë fotos ku shihet me flokë të shkurtra dhe me baluke ndërkohë që ka veshur një fund lejla të fryrë.