“KAM FJETUR ME DY VIP-A SHQIPTARË DHE…”/ Arjola Shehu e pranon publikisht (FOTO) – AlpeGossip
“KAM FJETUR ME DY VIP-A SHQIPTARË DHE…”/  Arjola Shehu e pranon publikisht (FOTO)

“KAM FJETUR ME DY VIP-A SHQIPTARË DHE…”/ Arjola Shehu e pranon publikisht (FOTO)

E ftuar së fundmi në emisionin “Pop Culture” ishte moderatorja e njohur Arjola Shehu, e cila ka realizuar një intervistë pikante me Kelvi Kadillin.
E pyetur nga ky i fundit nëse ajo ka fjetur me ndonjë personazh të njohur shqiptar, Arjola ka befasuar me përgjigjen.

“Jo me një, por me dy personazhe të njohur shqiptarë.”, ka treguar ajo para kamerës duke qeshur.