ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Në muajin e pestë të shtatzënisë, Almeda tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Në muajin e pestë të shtatzënisë, Almeda tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Në muajin e pestë të shtatzënisë, Almeda tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Çifti shumë i dashur për publikun, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Lajmin e dhanë vetë ata pak kohë më parë duke publikuar disa foto të ëmbla në rrjete sociale: “Po vjen bebi numër dy. Mezi po presim të të takojmë!”

Almeda tregoi se nuk e kishin planifikuar bebin e dytë dhe erdhi surprizë.

Bukuroshja shqiptare ka qëndruar aktive në rrjete sociale dhe së fundmi ka postuar një foto ku shfaqet duke pozuar para pasqyrës teksa vë në pah barkun e rrumbullakosur.

Së fundmi në një emision turk, Almeda zbuloi se ka menduar që vajzës t’i vendosë emrin Alina.