NUK NJIHET MË/ Andrra Destani bën ndryshimin e madh në pamje dhe uron 8 Marsin (FOTO) – AlpeGossip
NUK NJIHET MË/ Andrra Destani bën ndryshimin e madh në pamje dhe uron 8 Marsin (FOTO)

NUK NJIHET MË/ Andrra Destani bën ndryshimin e madh në pamje dhe uron 8 Marsin (FOTO)

Pas martesës me Sinan Hoxhën, Andrra Destani u kthye në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Bukuroshja komentohet shpesh edhe për look-un e saj. Për një kohe të gjatë Andrra vendosi të qëndronte bjonde, por tani ka vendosur të bëjë një ndryshim.

Ajo ka postuar së fundmi një foto në Instagram ku shfaqet me flokët e zeza dhe kaçurrelat e bëjnë të mos njihet fare.

Me këtë foto Andrra uron 8 Marsin teksa komplimentat kanë qenë të shumta nga ndjekësit.