ZBULOHET “SEKRETI”/ Ja kush është djaloshi bjond me të cilin po puthej Arilena Ara (FOTO) – AlpeGossip
ZBULOHET “SEKRETI”/ Ja kush është djaloshi bjond me të cilin po puthej Arilena Ara (FOTO)

ZBULOHET “SEKRETI”/ Ja kush është djaloshi bjond me të cilin po puthej Arilena Ara (FOTO)

“Shumë shpejt, djali nuk do jetë më misterioz për ju… Do ta zbulojmë edhe sekretin”.

Kështu u shpreh Arilena Ara pak kohë më parë pas disa fotove të bëra në jaht ku shkëmbente një puthje vërtet pasionante me një djalosh bjond.

Dhe ja ku erdhi dita të mësojmë “sekretin”.

“I’ll give u my heart” është kënga që sapo publikoi Arilena, klipi i së cilës është mjaft i nxehtë. Këngëtarja shfaqet në disa momente intime me një djalë mjaft simpatik.

Me sa shohim, i riu në videoklip dhe ai në foto, duket se janë i njëjti person.

Të kenë qenë foto nga xhirimet apo ka vërtet diçka mes tyre?