ÇUDITEN KALIMTARËT/ Orinda Huta hipën në majë të skelave (FOTO) – AlpeGossip
ÇUDITEN KALIMTARËT/ Orinda Huta hipën në majë të skelave (FOTO)

ÇUDITEN KALIMTARËT/ Orinda Huta hipën në majë të skelave (FOTO)

Moderatorja e njohur Orinda Huta, siç dihet prej kohësh tashmë po drejton emisionin e njohur në Tv Klan “Jo vetëm modë”. Orinda shpesh herë xhiron nëpër ambiente të ndryshme në Tiranë ku tregon më shumë për kryeqytetin tonë
Së fundmi, moderatorja dhe këngëtarja e njohur ka habitur gjithë ndjekësit e saj por edhe kalimtarët në një lagje të Tiranës teksa është ngjitur në një skelë ku punëtorët po punonin.

Në postimet e publikuara prej saj në ‘Instastory’, ku shihet e veshur me jelekun portokalli ndërkohë që po mundohet të ngjisë skelat.

“E thonë pastaj që zbritja është më kollaj, në skelë është e sikletshme”, ka shkruar Orinda në një nga fotot e saj.