“E vrava dhe bëra seks me kufomën”, studenti iu tregon prindërve të së dashurës live krimin horror – AlpeGossip
“E vrava dhe bëra seks me kufomën”, studenti iu tregon prindërve të së dashurës live krimin horror

“E vrava dhe bëra seks me kufomën”, studenti iu tregon prindërve të së dashurës live krimin horror

Rrëfimi i një të riu nga Rusia mund të konsiderohet si i denjë për një film horror.

“The Mirror” ka publikuar historinë shokuese të një studenti rus për vrasjen e të dashurës së tij.

19 vjeçari Artyom Iskhakov ka njoftuar prindërit e ish-të dashurës, Tatiana Strakhov se ai ishte duke therur vajzën e tyre duke i shkruar një herësh online se zemra e saj ende ishte duke rrahur në duart e tij.

I riu vijon më tej me mesazhet e tmerrshme duke iu thënë se përveçse e ka therur, teksa ajo ka ndërruar jetë ka kryer mardhënie seksuale.

Pas aktit makabër, 19 vjeçari shkruan sërish online se është ulur për të ngrënë një sanduç. Ai deklaron se pas sanduiçit sërish më vonë është kthyer dhe ka rikryer mardhënie me kufomën.

Shkak ëpr këtë akt makabër ai tregon se ka qenë xhelozia ndaj të resë, pasi kjo e fundit kiashte rinisur një lidhje tjetër.

“E di që bëra gabim, por bëra atë që desha”, ka shkruar ai.

Më pas ai ka bërë një postim në rrejtet sociale se pas kësaj do të varë veten duke i kërkuar falje prindërve të tij dhe të vajzës, po ashtu ka njoftuar edhe për vendin se ku mud ti gjenin kufomat.