Melani “ndahet” nga Presidenti Trump, arsyen mund ta merrni me mend… – AlpeGossip
Melani “ndahet” nga Presidenti Trump, arsyen mund ta merrni me mend…

Melani “ndahet” nga Presidenti Trump, arsyen mund ta merrni me mend…

Zonja e parë e SHBA, duket se është nxehur shumë ditët e fundit.

Ajo nuk e ka shoqëruar bashkëshortin e saj në vizitën drejtë alpeve Zviceriane. Sipas Daily Mail arsyeja janë thashëthemet të cilat po qarkullojnë, ku thuhet se presidenti Trump ka patur një lidhje intime me një pornostare. Kjo sigurisht që e ka revoltuar tepër Melaninë, e cila ka vendosur të mbajë qëndrim kundrejt bashkëshortit të saj.
Mardhënia e Donald Trump me pornostaren në fjalë mendohet se i përket vitit 2006, kohë kjo kur Melani ishte shtatzënë me djalin e tyre Barron. Megjithëse akoma nuk ka prova të cilat e provojnë këtë aferë të Trump të gjithë e dimë se ku ka zë nuk është pa gjë, dhe për më teper kur bëhet fjalë për të…