Jehona Dreshaj me fustan të ngushtë e gjoksin në “fushë” (Foto) – AlpeGossip
Jehona Dreshaj me fustan të ngushtë e gjoksin në “fushë” (Foto)

Jehona Dreshaj me fustan të ngushtë e gjoksin në “fushë” (Foto)

Jehona Dreshaj as këtë herë nuk e ka kursyer publikun nga format e saj bombastike dhe pamja glamuzore.Ajo natën e mbrëmshme ka marrë pjesë në mbrëmjen gala të “Guess” në Beverly Hills .Nga aty ka publikuar disa imazhe shumë tërheqëse dhe seksi ku ekspozon gjoksin e saj bombastik dhe tregon format me fustanin e ngushtë  , Jehona është motra e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj.