DONALDI I LA POROSI/ Dalin mesazhet e Samiut: Kjo është më e mirë se Bora – AlpeGossip
DONALDI I LA POROSI/ Dalin mesazhet e Samiut: Kjo është më e mirë se Bora

DONALDI I LA POROSI/ Dalin mesazhet e Samiut: Kjo është më e mirë se Bora

Sami Berisha ka postuar një video nga takimi me Efin ku shfaqen mjaft të afërt dhe nuk kursjenë as puthjet ndaj njëri-tjetrit. “Me ca lule me një vend”, ka shkruar ai.

Por një nga ndjekësit e ka ngatërruar Efin me Borën dhe Samiu ka publikuar mesazhet. “Thashë qe me Borën pasha krejt”, shkruan ai.

“Hahahaha, më e mirë se Bora kjo”, ka qenë përgjigja e Samiut.