NUDO DHE E MBULUAR ME PETALE TRËNDAFILI/ Ish e dashura e deputetit shqiptar i “vë flakën” Instagramit (FOTO) – AlpeGossip
NUDO DHE E MBULUAR ME PETALE TRËNDAFILI/ Ish e dashura e deputetit shqiptar i “vë flakën” Instagramit (FOTO)

NUDO DHE E MBULUAR ME PETALE TRËNDAFILI/ Ish e dashura e deputetit shqiptar i “vë flakën” Instagramit (FOTO)

Iva Aliko është një personazh i showbizit shqiptar e cila njihet ndryshe me pseudonimin “ish e dashura e deputetit” për shkak të historive të treguara nga vetë ajo.

Ajo komentohet shpesh në rrjete sociale e gjithnjë tërheq vëmendje me pozat pothuajse nudo.

Kështu ka vepruar edhe së fundmi teksa ka publikuar një foto ku duket tërësisht nudo dhe vetëm e mbuluar me disa petale trëndafili. Menjëherë reagimet e fansave kanë qenë të shumta.