"O LULE E BUKUR E GJAKUT TIM"/ Xhensila ndan me këto FOTO momentet më të vlefshme me Ajkën - AlpeGossip
“O LULE E BUKUR E GJAKUT TIM”/ Xhensila ndan me këto FOTO momentet më të vlefshme me Ajkën

“O LULE E BUKUR E GJAKUT TIM”/ Xhensila ndan me këto FOTO momentet më të vlefshme me Ajkën

Rrezet e diellit të ditës së sotme, Xhensila ka zgjedhur t’i shijojë pranë detit me vajzën në krahë. Këngëtarja ka publikuar disa foto me Ajkën, ku duket se ndodhet pranë detit.

“O lule e bukur e gjakut tim”, ka shkruar Myrtezaj krah postimit të fundit ku shfaqet e veshur në ngjyrë të bardhe dhe me pamjen mjaft tërheqëse.

Komplimentet e ndjekësve kanë qenë të ndryshme, megjithatë kujtojmë se gjatë kësaj periudhe ajo dhe Besi kanë ndarë video të ndryshme humortistike pranë vajzës së tyre, Ajka, ndaj të cilës kanë treguar përkushtimin maskimal.

View this post on Instagram

O lule e bukur e gjakut tim…

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on