“KE QENË E BUKUR PO JE BËRË SI…”/ Komentet “PIKANTE” të ditës. Si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“KE QENË E BUKUR PO JE BËRË SI…”/ Komentet “PIKANTE” të ditës. Si fansat “thumbojnë” VIP-at

“KE QENË E BUKUR PO JE BËRË SI…”/ Komentet “PIKANTE” të ditës. Si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Tayna ka shpërndar pak orë më parë një foto në “Instagram”, ku tek barku i saj shkruan “Keep your distance”. Ndjekësi nuk e lë rehat dhe i bën një koment thumbues: ” Me gjithë respektin që kam se këngëtare 1-she. Po këtu ke dal si tranvestite.Si gjithë këngëtaret e tjera. Shum pak kanë ngelur natyrale. Gjynah ti ke qën shumë e mirë para operacioneve”.

Rashel Kolaneci ka postuar një foto në “Instagram” e veshur me rozë, por ndjekësi i saj i ka komentuar: “Ke qën yll e bukur ne bër si shimpaze🐒” duke e krahësuar atë me majmunin.

Arilena Ara ka postuar një video për ndjekësit e saj në “Instagram” me filtrat e snapit si mashkull. Ndjekses së saj siç duket edhe në komentin e bërë në postim nuk i ka pëlqyer dhe i shkruan “humor burgu” duke e quajtur si dicka jo qesharake pasi Arilena e kishte hedhur më shumë për humor në këto kohë karantine.