TRENDET/ Armina, Lori dhe Aurela Hoxha sapo na treguan modelet e rrobave të banjës që janë “MUST HAVE” (FOTO) – AlpeGossip
TRENDET/ Armina, Lori dhe Aurela Hoxha sapo na treguan modelet e rrobave të banjës që janë “MUST HAVE” (FOTO)

TRENDET/ Armina, Lori dhe Aurela Hoxha sapo na treguan modelet e rrobave të banjës që janë “MUST HAVE” (FOTO)

Këtë verë tendencat e rrobave të banjës ofrojnë larmi zgjedhjesh dhe komibimesh mes klasikes, modernes dhe stilit retro. Trendet e këtij sezoni sjellin risi në modele, ngjyra dhe dizajne të ndryshme.

Zbuloni tendencat dhe zgjidhni rrobat e banjës që ju përshtaten inspiruar nga tre prej femrave më të bukura të showbizit shqiptar.

Aurela Hoxha

Rroba Banje të punuara me grep

Rroba Banje të frymëzuara nga vitet 90

Lori Hoxha

Rroba Banje me fiongo dhe fruta

Rroba Banje Minimalizim

Armina Mevlani

Rroba Banje me pika

Rroba Banje me bel të gjatë

Përgatiti: AlpeNews.AL