Kanellë, mjaltë dhe arrë moskat, për maskën më të mirë që keni provuar ndonjëherë – AlpeGossip
Kanellë, mjaltë dhe arrë moskat, për maskën më të mirë që keni provuar ndonjëherë

Kanellë, mjaltë dhe arrë moskat, për maskën më të mirë që keni provuar ndonjëherë

Janë tre superpërbërësit që bashkohen bashkë, këtë herë për të dhënë më të mirën për lëkurën tuaj.

Ata janë inflamatorët më të mirë që ushqejnë dhe e bëjnë lëkurën të duket e re dhe plot jetë.

Për këtë maskë do ju duhen:

  • 2 lugë gjelle mjaltë
  • 1 lugë çaji kanellë
  • 1 lugë çaji arrë moskat

Përgatitja:
I përzieni bashkë të gjithë përbërësit dhe maska është gati. Rekomandohet të mbahet në lëkurë 15-20 minuta.