“KA MAMA NJË BRETKOSË…”/ Klea Huta poston FOTON e veçantë të djalit në plazh – AlpeGossip
“KA MAMA NJË BRETKOSË…”/ Klea Huta poston FOTON e veçantë të djalit në plazh

“KA MAMA NJË BRETKOSË…”/ Klea Huta poston FOTON e veçantë të djalit në plazh

Klea Huta para pak muajsh u bë nënë për herë të parë.

Ajo ka shkuar për pushime në bregdetin jugor bashkë me Elgidin dhe Kridin, djalin e tyre të vogël.

Këngëtarja nuk ka rreshtur së postuari foto të djalit të saj duke na i trreguar por jo plotësisht, ajo ka zgjedhur që mos ja zbulojë akoma fytyrën.

Klea ka postuar në InstaStory një foto të ëmbël të Krid ku shihen vetëm këmbët e tij dhe pamja e plazhit. “Ka mama një bretkosë”, shkruan Klea.

S’mund të lëm pa përmendur se Klea është në formë të mirë trupore edhe pas lindjes. /AlpeGossip

View this post on Instagram

Behuni gati per Brunen Ambicioze

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on