“NË JETË DUA VETËM…”/ Jona Spahiun e zë “belaja me bashkëshortin. E detyron në mes të natës t’i… (FOTOT) – AlpeGossip
“NË JETË DUA VETËM…”/ Jona Spahiun e zë “belaja me bashkëshortin. E detyron në mes të natës t’i… (FOTOT)

“NË JETË DUA VETËM…”/ Jona Spahiun e zë “belaja me bashkëshortin. E detyron në mes të natës t’i… (FOTOT)

Moderatorja e njohur Jona Spahiu me sa duket në posyimet e fundit në syory e ka zën “belaja” me bashkëshortin e saj.

Çifti janë prindër të një djali të vogël i cili quhet Raiden.

Çifti duket i lumtur me njëri-tjetrin dhe djalin e saj, pasi vet Jona thotë se të qenurit nënë është një nga momentet më të bukura.

Siç e përmendëm më lartë moderatoren e ka zënë “belaja” me Frenklin në orën 1 të natës. Ai i kërkon të hajë bukë me Philadelpia dhe Milanez, moderatorja i përgatit dy feta buk por ai i kërkon sërish.

“Në jetë dua vetëm qetësinë me të cilën burri im ha Philaldepia dhe Milanez në orën 1am”, shkruan moderatorja.

Ndërsa në storyn e postuar më vonë Jona i përgatit partnerit edhe një fetë bukë tjetër dhe shkruan: Ma bo dhe nji.

Epo kot nuk thonë…Dashuria më parë kalon nga stomaku!  /AlpeGossip