LARGIMI NGA “SHIKON KUSH LUAN”/ Reagon për herë të parë Rezart Veleshnja: Së shpejti… (FOTO) – AlpeGossip
LARGIMI NGA “SHIKON KUSH LUAN”/ Reagon për herë të parë Rezart Veleshnja: Së shpejti… (FOTO)

LARGIMI NGA “SHIKON KUSH LUAN”/ Reagon për herë të parë Rezart Veleshnja: Së shpejti… (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme ishte puntata e dytë e sezonit të ri të “Shiko kush luan”. Ndryshe nga çdo herë, këtë puntatë mungoi kapiteni i skuadrës, Rezart Veleshnja.

Në vend të tij u shfaq aktori i njohur i humorit Irgen Çela, i njohur nga të gjithë si Xhoda, duke i habitur të gjithë. “Ku është Rezarti?”, është pyetja që ka vërshuar në rrjetet sociale.

Aktori ka reaguar duke bërë me dije se është larguar përkohësisht dhe do të rikthehet së shpejti. “Së shpejti, pa merak”, ka shkruar ai.