FITI “PËRBALL” FANSAVE/ Këngëtarja rrëfen momentin e sikletshëm në skenë (FOTO) – AlpeGossip
FITI “PËRBALL” FANSAVE/ Këngëtarja rrëfen momentin e sikletshëm në skenë (FOTO)

FITI “PËRBALL” FANSAVE/ Këngëtarja rrëfen momentin e sikletshëm në skenë (FOTO)

Fifi i ka kushtuar disa orë fansave të saj në profilin zyrtar në ‘Instagram’, mbrëmjen e kaluar duke ju përgjigjur pyetjeve që ata shkruanin. Mes atyre për projektet muzikore dhe jetën personale, bukuroshja zbuloi një detaj shumë i veçantë. Dikush e ka pyetur Fifin për rastin më të sikletshëm që ka përjetuar ndonjëherë në skenë dhe këngëtarja nuk nguroi të përgjigjet. “Ndoshta ka qenë kur jam rrëzuar dhe desh kam thyer qafën, por u ngrita dhe u shtira sikur ishte pjesë e koreografisë”,- është përgjigjur ajo.

Filloreta ka zbuluar gjithashtu se do të publikojë dy projekte muzikore së shpejti, por nuk zbuloi më shumë detaje.