“SIKUR KANË DALË NGA ARA E MISRIT”/ Lori Hoxha publikon foton me Sarën. Komentuesi ka diçka të veçantë për ti thënë – AlpeGossip
“SIKUR KANË DALË NGA ARA E MISRIT”/ Lori Hoxha publikon foton me Sarën. Komentuesi ka diçka të veçantë për ti thënë

“SIKUR KANË DALË NGA ARA E MISRIT”/ Lori Hoxha publikon foton me Sarën. Komentuesi ka diçka të veçantë për ti thënë

Në festën e ditëlindjes të Sara Hoxhës ishin mbledhur njerëzit më të afërt për të. Lori pas dedikimit prekës që i bëri në instagram, ndau me ndjekësit e saj dhe një tjetër foto së bashku me të motrën nga mbrëmja festive.

Njëri nga fansat i ka lënë një koment shumë të gjatë, në të cilin e vlerëson si të vetmen shqiptare që i bën përshtypje pasi është ndryshe nga të tjerat që nuk janë asgjë para saj dhe se s’kanë të drejtë ta gjykojnë për asgjë.”Ato janë sikur kanë dalë nga ara e misrit dhe do bëhen gati të ziejnë groshen për darke”.

I ka përmendur gjithashtu  se ajo nuk ka bërë operacion asgjë tjetër veçse buzëve. Dhe së fundmi i thotë se ai që do ta ketë në krahë do të jetë më fatlumi.

ALPEgossip.al