Pas një periudhe PAUZE, Zaimina rikthehet fuqishëm me pozat HOT (FOTO) – AlpeGossip
Pas një periudhe PAUZE, Zaimina rikthehet fuqishëm me pozat HOT (FOTO)

Pas një periudhe PAUZE, Zaimina rikthehet fuqishëm me pozat HOT (FOTO)

Pak ditë më për ajo u kthye në vëmendjen e medias duke rrëfyer gjerë e gjatë detaje që nuk diheshin.
Zaimina Vasjari, një nga vajzat Vip, që së fundmi u bë nënë për herë të parë dukej në formë të shkëlqyer trupore.

Këtë e ka treguar sërish me një nga fotot e postuar sërish në Instagram. Zai shfaqet transparente dhe me një fund që i nxjerr në pah këmbët e tonifikuara.

Pak kohë pas lindjes së Khloes, Zaimina befason dita ditës dhe më shumë.