“FALEMINDERIT ZOT”/ Ilda Bejleri feston ditëlindjen, ja se sa vjeç mbush – AlpeGossip
“FALEMINDERIT ZOT”/ Ilda Bejleri feston ditëlindjen, ja se sa vjeç mbush

“FALEMINDERIT ZOT”/ Ilda Bejleri feston ditëlindjen, ja se sa vjeç mbush

Moderatorja bukuroshe Ilda Bejleri, është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto ose video të ndryshme nga përditshmëria dhe sot përmes një postimi ka treguar se kjo nuk është thjesht një e dielë e zakonshme për të por është ditëlindja e saj.

Ilda ka publikuar një selfie në profilin e Instagramit krahas së cilës shkruan: “19 janar, urime për mua. Faleminderit Zot”. Sa vjec mbush sot moderatorja? Ajo ka mbushur 33 vjec ndonëse ngjan shumë më re dhe mbetet një ndër vajzat më bukuroshe të ekranit. Ndjekësit, miqtë dhe kolegët nuk kanë hezituar ta urojnë me fjalët më të bukura në ditën e saj.