KËNGËTARJA NGREN TEMPERATURAT/ Rita Ora shfaqet me një fustan rrjetë dhe me bikini të zeza (FOTO) – AlpeGossip
KËNGËTARJA NGREN TEMPERATURAT/ Rita Ora shfaqet me një fustan rrjetë dhe me bikini të zeza (FOTO)

KËNGËTARJA NGREN TEMPERATURAT/ Rita Ora shfaqet me një fustan rrjetë dhe me bikini të zeza (FOTO)

Rita Ora ka postuar së fundmi fotografi në profilin e saj Instagram shfaqet në plazh me një fustan rrjetë peshku.

Këngëtarja tregon bikinit e saj të zeza dhe të pasmet e saj.

Në një fotografi tjetër, Rita tregoi dekoltenë në pjesën e sipërme të bikinit teksa zbulonte ijen e saj  nën rrezet e diellit.

AlpeGossip