Barbana Dini na surprizon: Kësaj here ajo na shfaqet me një …(FOTO) – AlpeGossip
Barbana Dini na surprizon: Kësaj here ajo na shfaqet me një …(FOTO)

Barbana Dini na surprizon: Kësaj here ajo na shfaqet me një …(FOTO)

Barbana Dini është një këngëtare mjaft e suksesshme  e filloi karrierën e saj muzikore në moshen 7-vjecare, në Festivalet Mbarëkombëtare për Femijë si soliste. Pjesëmarrëse në aktivitete dhe koncerte të ndryshme i dha asaj një fam akoma dhe me bujshme .

Edhe mbas goditjes së madhe që jeta i dha me humbjen e vëllait ajo nuk la mbrapa aktivitetet dhe prokupimet nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar në rrjetin socila Instagram një foto ku duket mjaft mire me shisha dhe të jep përshtypjen e një vajze rebele por prap së prap ajo duket shumë seksi me bluzen e saj të zeze.

Përgatiti: AlpeNews.al/