Çmendet reperi shqiptar: Zbërthen rripin e pantallonave në mes të emisionit dhe s’do ta besoni ç’bën (VIDEO) – AlpeGossip
Çmendet reperi shqiptar: Zbërthen rripin e pantallonave në mes të emisionit dhe s’do ta besoni ç’bën (VIDEO)

Çmendet reperi shqiptar: Zbërthen rripin e pantallonave në mes të emisionit dhe s’do ta besoni ç’bën (VIDEO)

Një intervistë televizive ka marrë një rrjedhë të çuditshme së fundmi, pasi me shkumë gjasa, nuk ju kanë zënë sytë më parë që një i ftuar të godasë moderatorin me rripin e pantallonave.

 

Kjo ka ndodhur së fundmi në emisionin “Desk Show”, ku i ftuar ka qenë reperi Gold AG.

Gjatë emisionit, reperi i njohur ka luajtur rolin e profesorit të moderatorit Shpëtin Desku në një skeç komik ndërsa në fund të emisionit, ai i ka lënë pa fjalë shikuesit ku ka nisur të zbërthejë rripin e pantallonave.

Më pas, reperi e ka hequr atë dhe ka nisur të godasë Deskun. Ndiqni videon.